Дубль Мессі допоміг Барселоні розгромити Ельче

Барселона здобула перемогу над Ельче (3:0) в перенесеному матчі першого туру чемпіонату Іспанії.   У першому таймі команди голів не забивали, хоча у каталонців було кілька непоганих нагод відкрити рахунок.   Окремо хочеться відзначити момент, що виник біля воріт гостей на 20-й хвилині. Трінкал ефектно прорвався у штрафний і завдав удару з близької відстані, але Бадіа вчасно зреагував і врятував свою команду.   Рахунок на 48-й хвилині відкрив лідер Барселони Ліонель Мессі. Через 20 хвилин аргентинець оформив дубль. Остаточну крапку в поєдинку поставив Жорді Альба. Іспанський захисник бічними "ножицями" переправив м'яч у ворота після навісу Мартіна Брейтуейта.   Завдяки перемозі каталонці піднялися на третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, випередивши Севілью. Команда Кумана набрала 50 очок. Ельче займає 19-е місце (21 бал) і знаходиться в зоні вильоту.   Барселона - Ельче 3:0   Голи: Мессі, 48, 68, Альба, 73   Барселона: Тер Штеген - Мінгеса, Умтіті, Піке (Лангле, 77), Альба (Дест, 77) - де Йонг, П'янич, Педрі - Брейтуейт (Грізманн, 76), Трінкал (Бускетс, 67), Мессі.   Ельче: Бадіа - Санчес, Верду, Барраган - Сіфуентес (Фідель, 60), Мохіка, Гуті, Мфулу (Луїсмі, 81) - Мілья (Ніно, 72), Рігоні (Моренте, 60) - Бойє (Карільйо, 72).     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet