"Шахтар" і "Динамо" програли протистояння в єврокубках у перших матчах

Сьогодні українські клуби зіграють матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи. "Шахтар" у Києві спробує відігратися з 0:3 від "Роми", а кияни в Іспанії розпочнуть матч, програючи "Вільярреалу" за сумою 0:2 після домашньої поразки.
Минулого тижня "Динамо" гарно розпочало матч проти сьомої команди першості Іспанії. Кияни пресингували, намагалися створювати моменти. Однак на 30-ій хвилині помилилися захисники, які не зуміли перервати пас Херарда Морено на Пау Торреса 0:1.
На 52-ій хвилині м'яч заметушився в карному майданчику киян і на добиванні першим був Рауль Альбіоль 0:2. Усі спроби динамівців забити бодай гол престижу ні до чого не призвели.

У Римі "Шахтар" зіграв ще гірше. Вже на 23-ій хвилині донеччани пропустили після пасу Мхітаряна на Пеллегріні, який легко обіграв Трубіна.
Гірники бадьоро почали другий тайм і Тете з Мораєсом мали кілька нагод зрівняти рахунок. Однак після виходу на поле Ель-Шаараві підопічні Каштру проґавили дві контратаки поспіль на 73-ій хвилині забив Ель-Шаараві, а на 77-ій Манчіні 3:0.

Обидві українські команди зуміли покращити настрій напередодні матчів-відповідей. "Динамо" обіграло "Зорю" в Запоріжжі 2:0, а "Шахтар" у Києві розбив "Десну" 4:0.